Hakkımızda

HSM TEKSTİL TUR.GIDA TAR.HAY.VE DENİZCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1994 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyette bulunan firma kurucuları 2001 yılında memleketleri Kastamonu Bozkurt ilçesinde 4500 m2 kapalı alana fabrika binası inşa ederek üretimlerini burada devam ettirmektedirler.2006 yılında firma aile şirketine dönüşerek HSM Tekstil’i kurmuşlardır.

Kalite odaklı ve seri üretim anlayışıyla her geçen gün kapasitesini arttıran HSM Tekstil kurulduğu günden bu yana artan bir ivmeyle faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerine verdiği hizmet anlayışını işletmesinin her birimine yansıtarak müşteri ve kalite odaklı üretim anlayışını ilke olarak hedef almış ve bu hedefe uyacak şekilde tüm birim ve çalışanlarını eğitmiş ve geliştirmiştir.

HSM Tekstil bünyesine yeni müşteriler katmaya ve kapasitesini arttırmaya devam etmektedir.Temel prensip olarak kaliteyi baz alan işletmemiz zaman içerisinde kalite odaklı üretimini hem daha verimli hem de daha seri hale getirerek bugün ki kapasitesine ulaşmıştır.

Günlük üretim kapasitesi ; erkek boxer :10.000,çocuk boxer:12.000 , bayan slip:10.000,kız çocuk slip:12.000, t-shırt 5000-10.000 adet ,alt eşofman 3.500 adet üretim yapılmaktadır.Modele göre üretim adedi değişmektedir. Aynı zamanda bünyemizde parça baskı üretimi ve nakış üretimi yapılmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimize her zaman en kaliteli , en ekonomik ve çevre dostu çözümleri en ideal zaman da ve en uygun şartlarda sunarak; Müşterilerimizin sürdürülebilir avantajlar kazanmasını sağlayarak Türk Tekstil sektörünün global pazarda sağlıklı gelişimine yardımcı olmak ,kurumumuza, çalışanlarımıza ve ülkemize olan görevlerimizi kusursuz ve tam zamanında yerine getirecek ekonomik başarıları sağlamaktır.

Vizyonumuz

Atılan her adımda koşulsuz müşteri memnuniyeti hedef alınarak, bilgi ve teknoloji çağına ayak uyduran teknik alt yapımız ile tüm dünyada ve Türkiye'de uluslararası standartlarda, inovatif üretim süreciyle birlikte 1.sınıf kalitede hizmet sunup, üretim yapmak ve sahip olduğumuz yeri korumaktır.